P1080914.jpg
P5132586-Edit.jpg
P5132762-Edit.jpg
PlayPause
previous arrow
next arrow

studio

Wspieramy twórców w realizacji nawet najbardziej śmiałych pomysłów, ponieważ wyzwania lubimy najbardziej! Dlatego nasze usługi wykraczają poza doradztwo i sprawne przeprowadzenie realizacji. Kompleksowo zaopiekujemy się Twoim projektem i jesteśmy gotowi zatracić się z Tobą w kreatywnym procesie. Na każdym etapie pracy, od konceptu, przez specyfikację, po wdrożenie możesz liczyć na BIEL studio. Wiemy, że razem stworzymy unikatowe wnętrza, świetnie się przy tym bawiąc!

mozaika

W każdą kolekcję wkładamy serce i wysiłek, aby dopasować produkty pod Twój gust i potrzeby. W BIEL mozaika znajdziesz przedmiotu odpowiadające Twoim potrzebom wyróżniające się niezwykłą urodą i funkcjonalnością. W ofercie mamy blaty do stolików, podstawki, patery. Planujemy uzupełniać ofertę o oświetlenie, półki oraz inne elementy wyposażenia wnętrz.

realizacje

W każdą kolekcję wkładamy serce i wysiłek, aby dopasować produkty pod Twój gust i potrzeby. W BIEL studio jesteś najważniejszą częścią procesu twórczego, kiedy wspólnie staramy się znaleźć Twój ulubiony motyw. Sami jako twórcy, doskonale rozumiemy potrzeby architektów i projektantów.